BAŞLANGIÇ

Ilk bölüme hoşgeldin. Eğer yaptığın parça bu bölümde yazan herşeye uygunsa bir sonraki adıma geçebilirsin. Unutma her adım doğrulanmış olmalı.

TELIF HAKKI

Parça'nın tamamen sana ait olduğundan emin ol. Sadece kendine ait, orjinal bir parça ile release yapabilirsin. Başka parçaların üzerine yapılmış Aranje niteliği olmayan parçalar'ı Release yapamazsın.

içerik

Parça içeriğinde kullanılan vokal, loop ve/veya hehangi bir melodi'nin başkasına ait olmadığından emin ol. (Satışa çıkmıs ve herkesin kullanımına açık sampler ve vokal paketleri ve/veya anonim eserler kullanabilirsin)

HEDEF

Parça tüm dünya dijital müzik sitelerinde yayınlanacağı için içerisinde global müziği barındırmasına özen göster. Hedef'in her zaman global müzik sektörü olsun.

DÜNYA'DA
PROFESYONEL OLMAK

Kendinize ait parçalar'ı sadece Avrupa ve Türkiye'ye değil, Dünya'nın en büyük dijital satış platformlarına ulaştırıp yayınlanmasını sağlıyoruz. Aynı zaman da Yayına açılan her parça adınıza lisanslı ve legal olarak kayıt altına alınıyor.

Release yapmak tamamen ücretsiz! Daha Profesyonel ve legal platformlar da adınızı duyurabilmeniz, gerek ulaştığınız kitleyi gerekse sizin çalışma kalitenizi yukarıya taşıyacaktır.

Itunes, Beatport, Amazon, Spotify ve Deezer gibi Dünya'nın en büyük Dijital Müzik Satış platformları'nda yerinizi almanız ve burada adınıza yapılacak promosyonlar ile ön plana çıkmanız, profesyonel adımlarla ilerlemeniz ve yapılan işlerin profesyonel seviyede Dünya'ya sunulması sizi albüm ve/veya singla'ları olan bir prodüktöre dönüştürür.

DETAYLAR VE DEVAM ADIMLARI

Aylık Raporlama

Parça'nın satış raporları her ay tarafına mail olarak yollanır. Yayında olan parçayı takip etmen kolaylaşır.

Mix - Mastering

Parça'nın Mix ve Mastering'i oldukça önemlidir. Bu konu hakkında Profesyonel bilgin yoksa bizden yardım alabilirsin.

Analiz

Satış Raporları günlük ve toplam analizler içerir. Bu sayede satışları detaylı takip etme olanağına sahip olursun.

Destek ve Ilerleyiş

Yayınlanacak parçanı en iyi şekilde sunmak adına sana sürekli destek vereceğiz. Tüm detayları kusursuz hale getireceğiz.

Dağıtım

Parça onay'dan geçip sisteme yüklendikten sonra, ulaştığı tüm mağazalar sana mail yolu ile bildirilir.

başarılar

Seni ve yeteneklerini tüm Dünya'nın tanımasını istiyoruz. Tüm adımlar tamam ise aşağıdaki formu doldurarak parça'nı bize yollayabilirsin. BAŞARILAR.

PARÇA'NI YOLLA

Bu Bölümden Parçanı Yollayacaksın.
işaretli (*) tüm bölümleri doldurmalısın.
Parca'nı Yükle.
“Max. Limit” 20.0 MB
    captcha
    Reload
    (+90) 532 373 63 07
    demo@adamusiccompany.com
    Aydinlikevler 6782st Nr.48, Cigli-Izmir 35640